Citaat | College van Beroep voor het bedrijfsleven 13 juni 2006
Alinea 67 College van Beroep voor het bedrijfsleven 13 juni 2006
Een alinea uit College van Beroep voor het bedrijfsleven 13 juni 2006, ECLI:NL:CBB:2006:AX8793.
Het College stelt voorts vast dat, uitgaande van de primaire beslissing op het verzoek om vrijstelling op 16 april 2003 en het maken van bezwaar hiertegen op 25 juli 2003, ingevolge het bepaalde bij de artikelen 6:7 en 6:8 van de Awb voor appellante de bezwaartermijn aanving op 17 april 2003 en eindigde op 28 mei 2003. Hieruit volgt dat sprake is van een overschrijding van de termijn voor het indienen van een bezwaarschrift als genoemd in de artikelen 6:7 en 6:8 van de Awb. Gesteld noch gebleken is dat het bezwaarschrift om niet-verschoonbare redenen te laat is ingediend.
Zelf controleren
Voor dit citaat hoeft niemand Bron op zijn woord te geloven. Het document dat rechtspraak.nl publiceerde, staat op https://bron.page/api/v1/blobs/3976a44e50863a3059e5b339f5dc89d80a3ca0fdcbb954e5f80a8d49f2cd1dc2. Wie het ophaalt en de SHA-256 ervan berekent, krijgt 3976a44e50863a3059e5b339f5dc89d80a3ca0fdcbb954e5f80a8d49f2cd1dc2, en de alinea staat in dat document op bytes 20436 tot 21028.
$ curl -s https://bron.page/api/v1/blobs/3976a44e50863a3059e5b339f5dc89d80a3ca0fdcbb954e5f80a8d49f2cd1dc2 | shasum -a 256