Citaat | College van Beroep voor het bedrijfsleven 13 september 2022
Onder 6.5 College van Beroep voor het bedrijfsleven 13 september 2022
Een alinea uit College van Beroep voor het bedrijfsleven 13 september 2022, ECLI:NL:CBB:2022:608.
Het primaire besluit II is op 2 maart 2020 verzonden aan appellante. De laatste dag waarop nog tijdig bezwaar kon worden gemaakt was 13 april 2020. Het bezwaarschrift is gedateerd 11 april 2020 en uit de ontvangststempel op het bezwaarschrift blijkt dat het door de NVWA is ontvangen op 20 april 2020. Het bezwaarschrift is dus na afloop van de bezwaartermijn ontvangen. Het bezwaarschrift is niettemin tijdig ingediend als het voor het einde van de bezwaartermijn ter post is bezorgd. Omdat het poststempel op de enveloppe van het bezwaarschrift onleesbaar is, blijkt daaruit niet wanneer het bezwaarschrift ter post is bezorgd.
Zelf controleren
Voor dit citaat hoeft niemand Bron op zijn woord te geloven. Het document dat rechtspraak.nl publiceerde, staat op https://bron.page/api/v1/blobs/df71bf819a578bd81c2d8e0d27d0405a264fa5f47fb087b8990e008195c3397f. Wie het ophaalt en de SHA-256 ervan berekent, krijgt df71bf819a578bd81c2d8e0d27d0405a264fa5f47fb087b8990e008195c3397f, en de alinea staat in dat document op bytes 45554 tot 46196.
$ curl -s https://bron.page/api/v1/blobs/df71bf819a578bd81c2d8e0d27d0405a264fa5f47fb087b8990e008195c3397f | shasum -a 256