Citaat | Centrale Raad van Beroep 1 juni 2006
Alinea 36 Centrale Raad van Beroep 1 juni 2006
Een alinea uit Centrale Raad van Beroep 1 juni 2006, ECLI:NL:CRVB:2006:AX7440.
De Raad is op grond van de stukken tot de conclusie gekomen dat het besluit van 10 juni 2003 deugdelijk is bekend gemaakt door verzending naar het adres van appellante. De Raad tekent daarbij aan dat niet is gebleken dat mr. Caddeo reeds ten tijde van de bekendmaking van dat besluit gemachtigde van appellante was. Dit betekent dat de bezwaartermijn op 11 juni 2003 is aangevangen en dat deze op 22 juli 2003 is geëindigd. Door eerst op 6 augustus 2003 bezwaar te maken tegen het besluit van 10 juni 2003 heeft appellante dan ook de in artikel 6:7 van de Awb bedoelde termijn van zes weken voor het maken van bezwaar overschreden.
Zelf controleren
Voor dit citaat hoeft niemand Bron op zijn woord te geloven. Het document dat rechtspraak.nl publiceerde, staat op https://bron.page/api/v1/blobs/b1b9fe28e1a0ad7e70e4e7b075977656a5f06552e319acfcd19cdaf68b5438e0. Wie het ophaalt en de SHA-256 ervan berekent, krijgt b1b9fe28e1a0ad7e70e4e7b075977656a5f06552e319acfcd19cdaf68b5438e0, en de alinea staat in dat document op bytes 11220 tot 11866.
$ curl -s https://bron.page/api/v1/blobs/b1b9fe28e1a0ad7e70e4e7b075977656a5f06552e319acfcd19cdaf68b5438e0 | shasum -a 256