Citaat | Hoge Raad 24 augustus 2004
Alinea 17 Hoge Raad 24 augustus 2004
Een alinea uit Hoge Raad 24 augustus 2004, ECLI:NL:HR:2004:AP1482.
3.2. De Rechtbank heeft miskend dat een ingevolge het tweede lid van art. 552a Sv ingediend klaagschrift niet-ontvankelijk is, ingeval het wordt ingediend op een tijdstip waarop drie maanden zijn verstreken sedert de vervolgde zaak tot een einde is gekomen. Nu de zaak tegen de broer van de klager is geëindigd op 16 juli 2002 en het klaagschrift is ingediend op 26 mei 2003, had de Rechtbank de klager niet-ontvankelijk behoren te verklaren in zijn beklag. De Hoge Raad zal doen wat de Rechtbank had behoren te doen.
Zelf controleren
Voor dit citaat hoeft niemand Bron op zijn woord te geloven. Het document dat rechtspraak.nl publiceerde, staat op https://bron.page/api/v1/blobs/c101e8d7de4fbadb40fcb4e376181fa8a1312e618302ef4c33d9537b0ae8bf07. Wie het ophaalt en de SHA-256 ervan berekent, krijgt c101e8d7de4fbadb40fcb4e376181fa8a1312e618302ef4c33d9537b0ae8bf07, en de alinea staat in dat document op bytes 6862 tot 7393.
$ curl -s https://bron.page/api/v1/blobs/c101e8d7de4fbadb40fcb4e376181fa8a1312e618302ef4c33d9537b0ae8bf07 | shasum -a 256