Citaat | Hoge Raad 21 mei 2021
Onder 3.1 Hoge Raad 21 mei 2021
Een alinea uit Hoge Raad 21 mei 2021, ECLI:NL:HR:2021:747.
Onderdeel 2.1 van het middel klaagt onder meer dat het hof ten onrechte heeft nagelaten om ambtshalve vast te stellen wanneer de termijn van art. 7:686a lid 4, aanhef en onder a, BW in dit geval eindigt en of het verzoekschrift tijdig is ingediend. Het onderdeel betoogt dat de termijn van art. 7:686a lid 4, aanhef en onder a, BW niet eindigde op 24 december 2018 om 24.00 uur, maar op 26 december 2018 om 24.00 uur (twee maanden na 26 oktober 2018, de dag waarop de arbeidsovereenkomst is geëindigd door het gegeven ontslag op staande voet).
Zelf controleren
Voor dit citaat hoeft niemand Bron op zijn woord te geloven. Het document dat rechtspraak.nl publiceerde, staat op https://bron.page/api/v1/blobs/d6d77c397d12705c55b476d72faa05efb8b4b7fe436ff8b1df9e9f2cdac3b2bd. Wie het ophaalt en de SHA-256 ervan berekent, krijgt d6d77c397d12705c55b476d72faa05efb8b4b7fe436ff8b1df9e9f2cdac3b2bd, en de alinea staat in dat document op bytes 11351 tot 11909.
$ curl -s https://bron.page/api/v1/blobs/d6d77c397d12705c55b476d72faa05efb8b4b7fe436ff8b1df9e9f2cdac3b2bd | shasum -a 256