Citaat | Gerecht in eerste aanleg van Bonaire, Sint Eustatius en Saba 26 mei 2021
Alinea 36 Gerecht in eerste aanleg van Bonaire, Sint Eustatius en Saba 26 mei 2021
Een alinea uit Gerecht in eerste aanleg van Bonaire, Sint Eustatius en Saba 26 mei 2021, ECLI:NL:OGEABES:2021:30.
12. Het meest verstrekkende verweer van [gedaagde] is dat de vorderingen van Girobank op zowel [broer van gedaagde] als op haarzelf zijn verjaard. [Gedaagde] stelt daartoe dat [broer van gedaagde] naar zij heeft begrepen geen enkele betaling heeft verricht en dat de hoofdsom daarom direct opeisbaar is geworden op 30 augustus 2009. De verjaringstermijn van vijf jaar is op dat moment gaan lopen en verstreek dus vijf jaar later op 30 augustus 2014. [Gedaagde] betwist dat [broer van gedaagde] de door Girobank overgelegde aanmaningen heeft ontvangen. Mocht [broer van gedaagde] de aanmaning van 21 juni 2014 wel hebben ontvangen dan zou de verjaringstermijn op dat moment zijn gestuit tegenover [broer van gedaagde] en alsnog op 21 juni 2019 zijn verstreken. [Gedaagde] is pas bij brief van 15 juni 2020, dus ruimschoot na het verstrijken van de verjaringstermijn, voor het eerst aangemaand.
Zelf controleren
Voor dit citaat hoeft niemand Bron op zijn woord te geloven. Het document dat rechtspraak.nl publiceerde, staat op https://bron.page/api/v1/blobs/fa759caa6cc0075d844b703119230fa552001171cc3bdbcb0ed91fa858721bbe. Wie het ophaalt en de SHA-256 ervan berekent, krijgt fa759caa6cc0075d844b703119230fa552001171cc3bdbcb0ed91fa858721bbe, en de alinea staat in dat document op bytes 8555 tot 9461.
$ curl -s https://bron.page/api/v1/blobs/fa759caa6cc0075d844b703119230fa552001171cc3bdbcb0ed91fa858721bbe | shasum -a 256