Citaat | Rechtbank Limburg 3 januari 2018

Onder 4.1. Rechtbank Limburg 3 januari 2018

Een alinea uit Rechtbank Limburg 3 januari 2018, ECLI:NL:RBLIM:2018:17.

[gedaagde partij in conventie, eisende partij in reconventie] stelt dat [eisende partij in conventie, verweerder in reconventie] niet ontvankelijk is omdat kort gezegd de dagvaarding niet tijdig is uitgebracht. De kantonrechter stelt vast dat de beroepstermijn tegen een uitspraak van de Huurcommissie 8 weken na de verzenddatum van die uitspraak bedraagt. De laatste dag dat in dit geval beroep kon worden ingesteld was derhalve 4 juli 2017 en op die dag is de dagvaarding uitgebracht. [eisende partij in conventie, verweerder in reconventie] is derhalve ontvankelijk in de vordering.

Zelf controleren

Voor dit citaat hoeft niemand Bron op zijn woord te geloven. Het document dat rechtspraak.nl publiceerde, staat op https://bron.page/api/v1/blobs/babcf8f75178053bb25edfca250745748d6e30b0ad594cdbb7a21a4ac7767780. Wie het ophaalt en de SHA-256 ervan berekent, krijgt babcf8f75178053bb25edfca250745748d6e30b0ad594cdbb7a21a4ac7767780, en de alinea staat in dat document op bytes 8628 tot 9241.