Citaat | Rechtbank Overijssel 1 juni 2017
Onder 2.4. Rechtbank Overijssel 1 juni 2017
Een alinea uit Rechtbank Overijssel 1 juni 2017, ECLI:NL:RBOVE:2017:5331.
Wat betreft de ontvankelijkheid tegen de besluiten die tijdens de vergadering van 27 oktober 2016 zijn genomen stelt de kantonrechter vast, dat het verzoek tot vernietiging te laat is ingediend, immers bij verzoekschrift ontvangen ter griffie op 16 december 2016. De termijn van één maand was toen verstreken. Dit geldt voor alle verzoekers, ook zij die de vergadering van 27 oktober 2016 niet hebben bijgewoond, omdat ook de niet ter vergadering verschenen leden per e-mail van 12 oktober 2016 zijn opgeroepen deze vergadering bij te wonen onder toezending van de agenda en de bijlagen. In elk geval uit de agenda blijkt dat onderwerpen aan de orde zouden komen die verband houden met besluiten waarover verzoekers thans hun beklag doen.
Zelf controleren
Voor dit citaat hoeft niemand Bron op zijn woord te geloven. Het document dat rechtspraak.nl publiceerde, staat op https://bron.page/api/v1/blobs/f7dcee49ebc42ac0b133a1cf25088804d2f601a5f69fd2b0e3f833ec66629dd6. Wie het ophaalt en de SHA-256 ervan berekent, krijgt f7dcee49ebc42ac0b133a1cf25088804d2f601a5f69fd2b0e3f833ec66629dd6, en de alinea staat in dat document op bytes 20543 tot 21297.
$ curl -s https://bron.page/api/v1/blobs/f7dcee49ebc42ac0b133a1cf25088804d2f601a5f69fd2b0e3f833ec66629dd6 | shasum -a 256