Citaat | Raad van State 17 mei 2006

Alinea 29 Raad van State 17 mei 2006

Een alinea uit Raad van State 17 mei 2006, ECLI:NL:RVS:2006:AX2140.

De gestelde vertegenwoordiging is niet binnen de in de brief van de Secretaris van de Raad van State van 1 juni 2005 gestelde termijn aangetoond, noch zijn de gronden van het hoger beroep binnen die gestelde termijn aangevoerd. Aan het op 1 juli 2005 door F. Bottenberg beweerdelijk namens het college gedane verzoek kon niet meer rechtsgeldig gevolg worden gegeven omdat de termijn reeds verstreken was. De brief van 7 juli 2005, waarin aan Castelijn een verlenging is gegund van de termijn voor herstel van verzuim, kan dan ook in dit opzicht geen betekenis toekomen. Termijnen als de gestelde strekken evenals beroepstermijnen immers mede ter bescherming van de belangen van andere partijen in het geding. Gelet op het voorgaande moet ervan worden uitgegaan dat het college pas bij brief van 29 juli 2005, bij de Raad van State ingekomen op 1 augustus 2005, hoger beroep heeft ingesteld, derhalve na het verstrijken van de beroepstermijn. Het hoger beroep dient niet-ontvankelijk te worden verklaard.

Zelf controleren

Voor dit citaat hoeft niemand Bron op zijn woord te geloven. Het document dat rechtspraak.nl publiceerde, staat op https://bron.page/api/v1/blobs/5577930f04c9a79c0b59ade5979a4e20c4632ec41007263cb279d7dc4ec19d0c. Wie het ophaalt en de SHA-256 ervan berekent, krijgt 5577930f04c9a79c0b59ade5979a4e20c4632ec41007263cb279d7dc4ec19d0c, en de alinea staat in dat document op bytes 9671 tot 10694.